Yıldız EDT: Alanya Toptan Gıda Tedarikçi Firması | Esnaf Vitrinim
Yıldız EDT Toptan Gıda

Yıldız EDT Toptan Gıda Hakkında

Alanya’da ev dışı tüketim malzemeleri gıda sektöründe, Bir Alanya Markası olan Yıldız EDT. Gıda 2013 yılında bu yana her zaman gelişerek ve büyüyerek kaliteden ödün vermeden sektörün en iyileri arasındadır.

Sürekli Gelişerek ve ürün gruplarına yeni ürünler katarak, konusunda kaliteli markalar ile Yıldız EDT ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlaya
Alanya’da ev dışı tüketim malzemeleri gıda sektöründe, Bir Alanya Markası olan Yıldız EDT. Gıda 2013 yılında bu yana her zaman gelişerek ve büyüyerek kaliteden ödün vermeden sektörün en iyileri arasındadır.

Sürekli Gelişerek ve ürün gruplarına yeni ürünler katarak, konusunda kaliteli markalar ile Yıldız EDT ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlayan firmamız Payallar’da bulunan 5000 m2 depolama alanı ile frigofirik araçları ile en  hızlı bir hizmeti verme şansına sahiptir. Oteller bölgesinin ortasında olması sebebiyle ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayacak firma sizlerin talepleri doğrultusunda ürün gruplarını geliştirmeye devam edecektir.

Firmanın Vizyonu ; Kurumumuz Turizm, Okullar, Yemekhaneler gibi bir çok sektörde hızlı ve güvenilir sevkiyat sağlayan bir tedarikçi firmadır.

Firmanın Kalite Politikası ; Yıldız EDT gıda olarak önceliğimiz müşterilerimize doğru zamanda sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ürünlerinizi sevk etmektir. Hijyen ve kaliteli teslimat bizim önceliğimizdir. -18 ve +4 frigofirik araçlarımızla soğuk zinciri kırılmadan sevkiyatlarımızı gerçekleştirilmektedir.

“Alanya Gıda Toptancısı” sloganı ile Yıldız EDT  Firmasında bulunan tüm gıdalar güvenilir markaların birçok testinden geçerek elimize ulaşmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Aşağıdaki irtibat bilgilerinden sizde ulaşarak en uygun teklifi alabilirsiniz.

☏ 0 242 565 39 45

☏ 0 532 703 47 42

✉ info@yildizedt.com

✰ Payallar Mah. Sanayi Cad. No.33 ALANYA ANTALYA
 
Anahtar Kelimeler: .

Yıldız EDT Toptan Gıda Yorumlar

(1-5 arası puanlayınız)

Yıldız EDT Toptan Gıda İletişim

Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizi bize yazın, size en kısa zamanda dönüş yapalım.

Adresimiz

Payallar Mah. Sanayi Cad. No.33 Alanya

Mail Adresimiz

info@esnafvitrinim.com

Telefon Numaramız

05327034742