Ara
Firma Ekle
Teknocell İletişim » Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi

Teknocell İletişim » Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi

( 0 )
640

Teknocell İletişim » Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi Hakkında

Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi Teknocell İletişim'de Sıfır Telefonlar, 2.El Telefonlar, Ekran Değişimi, Her marka model Telefon bakım ve onarım hizmeti, ekonomik ve nitelikli çözümler üretir.

Dilediğiniz Marka ve Cep telefonu Modellerini sıfır ve İkinci El ( 2.el ) olarak temin ederiz. Teknocell iletişim, Alanya Telefon Tamir Servisi Bakım ve Onarımı olarak bölgenin lokomotifi olarak faaliyet göstermektedir.

Teknocell İletişim  profesyonel ve tecrübeli telefoncu olduğu için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

İşini severek yapan Teknocell İletişim personelleri kişilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre en doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmaktadır. Alanya Telefon Firmasına güvenebilir ve dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Alanya ikinci el ucuz telefonlar Teknocell İletişim bünyesinde her bütçeye göre her zaman bulunmaktadır.

Tüm telefon modelleri için Teknocell İletişim ekran değiştirme ve batarya yenileme hizmeti dışında, Her Marka ve modele uygun Cep telefonu Aksesuarlarını bulabilir dilediğinizi seçebilirsiniz.

Cep telefonları ile ilgili dilediğiniz bilgiyi edinmek için, cep telefonu satın almak için, cep telefonu tamiri yaptırmak ya da cep telefonunuza aksesuar almak isterseniz Teknocell İletişim daima hizmetinizdedir.

Adres :Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No. 19, 07400 Alanya/Antalya Navigasyon » Yol Tarifi

Kolaylıklar

Tags

Hizmetler

İncelemeler - 0

İnceleme Ekle

Teknocell İletişim » Alanya Cep Telefonu Tamir Merkezi için puanınız:


Sorularınızmı var?

Pazarlamanızı büyütün ve çevrimiçi işinizden mutlu olun