Mert Tekstil Perde Alanya » Brillant Store Perde | Esnaf Vitrinim
Mert Tekstil Perde Alanya

Mert Tekstil Perde Alanya Hakkında

Alanya Perde Firmalarından Mert Tekstil Brillant Perde Alanya Bayisidir.

Alanya Perde Firmalarından Mert Tekstil Yılsonu Kampanyası ile Uygun Fiyat Perdeleri ile Hizmetinizdedir. | Brillant Perde Alanya Bayisi Mert Tekstil sunduğu kaliteli ve her bütçeye uygun ürünleriyle hem ev dekorunuzu tamamlıyor hem de evinize güzellik getiriyor

     Perdeciniz Mert Tekstil müşteril
Alanya Perde Firmalarından Mert Tekstil Brillant Perde Alanya Bayisidir.

Alanya Perde Firmalarından Mert Tekstil Yılsonu Kampanyası ile Uygun Fiyat Perdeleri ile Hizmetinizdedir. | Brillant Perde Alanya Bayisi Mert Tekstil sunduğu kaliteli ve her bütçeye uygun ürünleriyle hem ev dekorunuzu tamamlıyor hem de evinize güzellik getiriyor

     Perdeciniz Mert Tekstil müşterilerine hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanı da sunuyor.

Alanya Perdecilerinden MERT Tekstil, sunduğu kaliteli ürünleri ve her bütçeye göre uygun perde çeşitleri ile her konsepte uygun ev dekorasyonunuzu tamamlıyor. Mert Tekstil Adresi Kısaca Başkent hastanesi Kavşağıda yer almaktadır.  ( Kadıpaşa Mah. Kültür Cad. ) Mert Tekstil Sahibi Müslüm Kuzukıran ve oğlu Deniz Kuzukıran yeni evlenecek çiftlere düğün hediyesi olarak ekstra yüzde 10 indirim uyguladıklarını söyledi.  Mert Tekstil ürün grupları şöyledir. Perde, mefruşat, ev, otel tekstili, jaluzi, büro ve zebra perdeler, tül ile kumaş perde çeşitleri gibi sıralayabiliriz.

Alanya’nın Perdecisi Mert Tekstil Bayisi olduğu perde markası Brillant ve Rekor markası ile bol çeşit seçeneği ile hizmet vermektedir. Koleksiyonlarınızı 3-6 ayda bir yenileniyor. Perde ihtiyaçlarınızda daha uygun ve kaliteli işcilik sorunsuz hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ev yada ofis ihtiyaçlarınızda perde yaptırmak istediğinizde karar vermeden önce mutlaka Mert Tekstile uğramadan karar vermeyin. Ofis yada Evlerinize perde ihtiyacınız olduğunda aramanız durumunda ücretsiz keşif hizmetinden Faydalanabilirsiniz. Tüm Perdelerin dikimleri kendi atölyesinde imalatı yapıldıktan sonra profesyonel ekibi tarafından montajı tamamlar. Broşür perdecisi olmayıp yılların tecrübesi ile verdiği sözü mutlaka yerine getirir.

      Size kalan yüzlerce desenden birini seçmek.

   Ofis ve ev perdelerine bir çok model bulunmakta olup, konseptinize en uygun olacak şekilde perde renklerini ve modellerini belirlemelisiniz. Bu anlamda iç mimarın da desteğini alarak gerek görüldüğü takdirde ön numune çalışmaları yaparak yerinde montajı yapılarak karar vermenize yardımcı olacaktır.

Arzu edildiği takdirde de özel olarak stor perde modelleri tasarlanabilmektedir. Stor perdelerin bir çok çeşidi vardır. Stor perdeler kullanım alanlarına ve kullanım şekline uygun olarak talepleriniz doğrultusunda kaliteli mekanizmalar ile üretimi yapılabilir. Hem fiyat hem de model konusunda alternatif perdeleri yerinde inceleme fırsatını mağazada bulabilirsiniz. Stor perdeler her bütçeye göre tasarlanabilir. Stor perdelerde kullanılan mekanizmalar kendi sınıfında en iyisi kullanılmıştır. Stor perdeler katlama yapıldıktan sonra son zincirde zorlanmamalıdır. Son dişliyi zorladığınız zaman mekanizma bozulmasına yol açabilir. Stor perde malzemelerinde kullanılan ekipmanların en iyi mekanizmalar olduğunu teyit etmeniz de payda var. Her türlü perde ve stor perde çeşitlerinin montajı kendi personeli tarafından uygulanmaktadır.

İsteyen müşteriler Alanya.Başkent Hastanesi Karşısında » Alanya Perdecisi Mert Tekstili 0530 821 4098 numaralı telefonlardan ulaşabilir.
Anahtar Kelimeler: Alanya Mert Tekstil

Mert Tekstil Perde Alanya Yorumlar

(1-5 arası puanlayınız)

Mert Tekstil Perde Alanya İletişim

Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizi bize yazın, size en kısa zamanda dönüş yapalım.

Adresimiz

Kadıpaşa Mah. No : 30 ( Başkent Üniv.Hast.Karşısı) Alanya

Mail Adresimiz

info@esnafvitrinim.com

Telefon Numaramız

05327175095