Köfteci Yusuf Alanya İletişim Bilgileri | Esnaf Vitrinim
Köfteci Yusuf Alanya

Köfteci Yusuf Alanya Hakkında

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 25 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahi

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 25 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 40, İstanbul’da 61, Ankara’da 14, İzmir’de 24, Balıkesir’de 12, Samsun ve Antalya'da 7, Muğla ve Aydın’da 5, Yalova, Konya ve Afyonkarahisar’da 4, Denizli, Kocaeli, Sakarya ve Eskişehir’de 3, Bilecik, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Isparta, Tekirdağ ve Kayseri'de 2, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Uşak, Nevşehir ve Kırşehir'de 1’er tane olmak üzere toplam 227 noktada hizmet vermektedir.

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.


 

Kolaylıklar: Wifi Oto Park
Anahtar Kelimeler: Köfteci Yusuf Alanya

Köfteci Yusuf Alanya Yorumlar

(1-5 arası puanlayınız)

Köfteci Yusuf Alanya İletişim

Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinizi bize yazın, size en kısa zamanda dönüş yapalım.

Adresimiz

Cikcilli Mah. Mevlüt Çavuşoğlu Bv No:10B/A, 07400 Alanya

Mail Adresimiz

info@esnafvitrinim.com

Telefon Numaramız

4446162

Köfteci Yusuf Alanya Konum