Ara
Firma Ekle
Aynala Online Alışveriş Merkezi

Aynala Online Alışveriş Merkezi

( 1 )
78

Aynala Online Alışveriş Merkezi Hakkında

Online mağazacılık konusunda devrim yaratan aynala.com ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılamanızı sağlayacak olan bir pazar yeri oluşumu gerçekleştirdik.

Birçok fırsat ve indirimi bir arada bulunduran özel sistem sayesinde Alanya firmalarını tek bir yerde toplayarak stoksuz e-ticaret yapabilmenin tüm avantajlarını oluşturduk.

Günümüzde önem kazanan sosyal izolasyona en uygun şekilde yapılacak online alışverişlerde başarılı sonuçların alınmasını sağlayan bu sistem sayesinde herkes ürün satabilir.

Doğru bir pazarlama tekniği kullanarak hizmet sektöründen emlak sektörüne, kişisel bakımdan gıdaya kadar birçok alandaki ihtiyaçların tek elden temin edilmesi mümkün oluyor.

Yerli ve online pazar yerlerinin her geçen gün biraz daha popüler olduğu ülkemizde, özellikle e-ticaret yapamayan esnafa bu dünyanın kapılarını açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hem e-ticaret yapmak hem de ürün ve hizmetlerinizin reklamını yapabilmek için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Alanya’nın ters okunuşundan esinlenerek oluşturulan aynala.com ile hem satıcılar hem de alıcılar için bir ayna vazifesi görerek alışveriş deneyiminin kolaylaşmasını sağlıyoruz.

Tüm sektörlere açık olan ürün ve hizmetlerimizle Alanya esnafının online dünyaya açılan kapısı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

İnternet erişimi olmayan ve gerekli alt yapıya sahip olmayan esnaf ve satıcılar için oluşturduğumuz pazar yerimizde herkes satıcı olabilir. El emeği ürünler, esnaf ve sanatkarların ürettiği ürün ve hizmetleri tek bir yerde toplamak amacıyla Alanya merkezli olarak hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Alanya’nın dünyaya açılan kapısı olmayı hedefleyen aynala.com gelecekte uluslararası bir başarıya sahip olmak için yerelden ulusala, ulusaldan uluslararasına uzanan bir hizmet ağına sahip olmayı hedeflemektedir.

Kolaylıklar

Tags

Fırsatlar

İncelemeler - 1

inceleme

İlyas BAYKARA

" Gönül Rahatlığı ile Online Alışveriş yapacabileceğiniz Platform. ???? Müşteri Memnuniyeti ???? Aynı Gün Kargo Hızlı Teslimat ???? 14 gün içerisinde değişim veya iade "

2 ay önce

İnceleme Ekle

Aynala Online Alışveriş Merkezi için puanınız:


Sorularınızmı var?

Pazarlamanızı büyütün ve çevrimiçi işinizden mutlu olun