En iyi Alanya Hediyelik ve Dekoratif Ürünler Mağazası

En iyi Alanya Hediyelik ve Dekoratif Ürünler Mağazası

Her zaman en ideal ev-iş hediyesi olarak düşünülen hediyelik dekoratif ürünler biblolardan tablolara, kaligrafi ürünlerden kişiye özel hediyelere kadar birçok küçük obje içerir.

Hediyelik dekoratif ürünler denildiğinde ilk akla gelenler şüphesiz biblolar oluyor. Her zaman şirin ve minyon olmayan biblolar, mekanın yapısına uygun olarak tercih edilebiliyor. Günümüzde devasa heykellerin dahi dekoratif olarak kullanıldığını biliyoruz. Bahçeleri en iyi şekilde süsleyen ve görsel açıdan tarihi eser izlenimi bırakanları dahi görmek mümkün! Peki siz alışverişinizi planlayarak mı yapıyorsunuz yoksa gelişigüzel olarak mi?

Hesapsızca para harcama lüksünüz varsa elbette cüzdanınızı kontrol etmek sizin elinizdedir. Ama genelde bütçenin sınırlı olduğu durumları iyi belirlemek gerekir. Hediyelik ürünler tercih ettiğinizde mekanın özelliklerine uygun olan ve bütçenizi aşmayacak seçimler yapmanız gerekir. Bu durumda alternatifiniz arttıkça seçme şansınız da artacak, kafanız karışacaktır.

Ayrıca hediye alacağınız kişinin beğeni ve zevklerine de hitap etmeniz gerekecektir. Bunun için çok sayıda alternatifi sınırlı sayıya düşürdüğünüzde doğru seçimleri yapmış olursunuz. Biblo ve heykelleri tercih eden birçok kişi bunları sergileyecek alan yaratmalıdır. Modern ve sade bir ev için klasik bir biblo ya da tuğra hediyesi pek de uygun olmayacaktır.

Biblo ve Heykellerin Kullanım Alanları

Biblo heykel çeşitleri, hediyelik küçük ürünlerden büyük bahçe kullanımlı ürünlere uzanan geniş bir kartelaya sahiptir. Küçük bir biblo almak belki birçok duyguyu ifade etmeye anlamlı kalabildiği gibi, gösterişli görünmek için tercih edilen heykeller de zenginliği ifade edebilir. Genelde Roma dönemine ait olan ve tanrı figürleri başta olmak üzere mitolojik kahramanların figüre edildiği heykeller ev ya da işyerlerinin bahçelerini süsleyebilmektedir.

Eğer bahçesi olan bir yakınınız varsa, bu tür heykeller harika hediyeler olabilir. Bu hediyenizde pişti olmayacağınızın garantisini verebiliriz. Dekorasyonda çarpıcı etkiler görmek isteyen biri için heykeller, seramik ya da alçıdan üretilen bu tür figürler ekonomik olarak alınabilir.

Dekoratif Objelerle Fark Yaratın

Çoğu kişi için ıvır zıvır olan dekoratif objeler son derece farklı hediye seçenekleridir. Aslında evin temasına uygun olarak belirlenen dekoratif ürünler, dekorasyon aksesuarı olarak kullanılır. Boş bir konsol yerine dekoratif objelerin yer aldığı bir konsol eve daha canlı, daha yaşayan bir hava katar. Aksi halde evler mobilya mağazasından farksız olur. Ahşap, bambu, cam ve benzer materyaller kullanılarak üretilen dekoratif objeler dini bir simge, canlılar ya da geometrik figürler içerebilir.

Dekoratif Çerçeveler

Çerçevesiz duvar perdesiz ev gibidir. Bir evde yaşayan insanlar olduğunu ifade eden en önemli belirli dekoratif çerçevelerdir. Bu çerçevelerin kullanılmasıyla evin yaşanmışlığının belirtileri ortaya çıkacaktır. Ancak çerçevenin içerdiği tema çok daha büyük önem taşımaktadır. Bir aile fotoğrafı, iyi bir manzara resmi ya da soyut çalışmalarla duvarların dekorasyonu tamamlanabilir. Sevdiğiniz fotoğrafları sunmak için tercih edeceğiniz daha minimal çerçeveler ise büfeler ya da diğer mobilyalarınızda sergilenebilir.

Kaligrafi Ürünleri

Kaligrafi ürünleri son yıllarda hediyelik alışverişi yapanların ilk tercihi oldu. Tabak içine kaligrafik yazılan isimler, dualar ya da sevilen sözler kişiye özel hediye kavramını harekete geçirdi. Hediye seçiminde tercih edeceğiniz bu ürünleri çok iyi eğitim almış kaligrafi uzmanları yazmaktadır. Altın varaklı, siyah ve bakır detaylarla süslenen malzemelere yazılan ürünler sevdikleriniz için iyi birer hediye seçeneği olabilir.

Siz de bu ürünleri satıyorsanız, firmanızın tanıtımını Esnaf Vitrinim vitrinlerinde yapabilirsiniz. Son derece önemli olan internette var olabilmek için ilk adımınızı kocaman ailemize katılarak yapabilirsiniz.

Biblo | Heykeller

Biblo ve heykeller kuşkusuz ev dekorasyon aksesuarları arasında en çok aranan ve tercih edilendir. Küçük dokunuşlar ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Biblo ve heykeller ile duvardan zemine kadar, tv ünitesine konacak biblolardan, duvarlar asılacak olan aksesuarla kadar  ürün satışını yapan bir çok firmayı  rehber sitesi esnefvitrinim.com aracılığı ile bulabilirsiniz. Biblolar ve heykeller geniş bir anlamda süs eşyası olarak algılanır.

Süs eşyalarında arasında, kedi biblo, kuş biblo, köpek biblo, biblo bebek, fil biblo, melek figürleri, çeşit hayvan türleri bibloları yer almaktadır. Biblolar genellikle polyester ve poliserin malzemelerden üretilir. Polyester biblolar kalplar halinde döküldüğü için diğer biblo çeşitlerine göre fiyat bakımından daha avantajlıdır. Ahşap biblolar el emeği olduğundan fiyat bakımından pahalı olsa da diğer aksesuarlara göre evlerimizi daha gösterişli ve zengin göstermesine  olanak sağlar. Biblolar hediye seçerken hediye alacağınız kişinin zevkini bilmeniz lazım.

Hediye alacağınız biblolar kişiye özel olarak ta ürettirebilirsiniz. Evinize alacağınız biblonun diğer mobilyalar ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bibloların konulacağı yere göre, boyutundan rengine varan biblolar seçmeniz halinde misafirlerinizin de beğenisini kazanacaktır.

Duvardan Tv ünitelerine kadar bir çok alanda tercih edilen biblo satan firmaları sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Biblolar internette aratılacağı zaman dekoratif objeler diye de aratılırsa yüzlerce ürünlere rastlarsınız. Dekoratif objelere de yüzlerce model arasında tahtadan objeler, taştan yapılan boyanmış objeler, geometrik şekilli objelere rastlamanız mümkün. 

Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif çerçeveler, ev aksesuarları arasında tamamlayıcı ürün olup, evinizin havasını değiştirecek küçük dokunuşlar ile en uygun fiyatlı ürünlerdir. Bazen en sevdiğinizin resmini, bazen bebeğinizin resmini, bazen de anne babalarımızın resmini, bazen de toplu aile resimlerimizi ölümsüzleştirmek için tercih ederiz. Dekoratif çerçeveler kullanım alanlarına göre bir çok seçeneği olup, masa üstünden duvarlara asılan, tekli ve çoklu çerçeveler, ahşap ve polyester döküm çerçeveler olarak sınıflandırabiliriz. Resimlerimizi koyduğumuz dekoratif çerçeveli oval, kare ve dikdörtgen olarak hatta kalp şekilde çerçeveler yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çerçeve seçerken yüzlerde ürünler arasında hangi çerçeve modelini alacağınıza bir türlü karar verememeniz gayet normaldir. Resim çerçevesini seçerken içine koyacağınız resimden, koyacağınız masanın rengini göz önüne alırsanız karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Duvara asacağınız çerçeve düşünürseniz, duvar renginden koyacağınız resmin anlamını göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Acele seçilen çerçeveler ile hayal kırıklığına uğramayın.

Dekoratif çerçeve fiyatlarını etki eden faktöreler şunlardır. Deri çerçeve, hazır çerçeve, polyester çerçeve, poliserin çerçeve, özel kesim paspartalı resim, tekli  ve çoklu resim çerçevesi olarak sıralanabilir. Bölgemizde dekoratif resim çerçevesi satan firmaları tek platformda sizin için topladık. Dilediğiniz firmanın ürünlerini facebook ve instagram sayfalarında bulunan modellerinden sipariş edebilirsiniz. 

Kaligrafi Ürünler

Kaligrafi Ürünler, Yüzyıllar içerisinde toplumlar yazılarını süsleyerek daha estetik görüne kavuşması için ufak dokunuşlar ile ruhu okşayan sanattan oluşan eserlerdir. Bazen bir diplomada, bazen bir davetiye de, bazen bir hediyelik ürünler de, hayatımızda yer edinmiştir. Kaligrafi ürünleri satan firmaların buluştuğu platformumuzda birbirinden farlı ürünlerin, farklı yazı karakterlerinin sergilendiği, sanatın buluştuğu noktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen kaligrafi ürünlerinden tabak üzerine isimlerin yada firmaların yazıldığı, özel günlerde mutlu anılar bırakan evimizde yada ofisimizin en güzel köşesinde duran eşşiz bir üründür. Özel kutularda sergilenen ürünlerin gösterişi bir başkadır. Kaligrafi ile yazılmış birbirinden değerli ürünler dışında kendilerini ıspatlamış bir çok kaligrafın buluşması noktası olan sitemizden, sizde hediye olarak dilediğiniz yazıyı kaligraf sanatçılarına sipariş vererek, ürünleri teslim alabilirsiniz.

Sitemizden beğendiğiniz model ve ürünleri ister telefon ile ister mail atarak sipariş açabilirsiniz. Kaligrafi tabaklar seramik tabaklar, çini tabaklar, süslü tabaklar, desenli tabaklar olarak ayrılırlar, tabak yazımı dışında, masa isimlikleri, deri üzerine kaligrafi yazım, fon kağıtları, tablo ve çerçeve yazımları, saat üzerine kaligraf yazımı, anahtarlık kaligrafi ürünleri diploma kaligrafi yazımı, sertifika kaligrafi yazımları, kupa bardak yazımları gibi farklı ürün gruplarını inceleyebilirsiniz.

Kaligrafi ürünler Kurum ve kuruluşlar, Sivil toplum Kuruluşları olarak sertifika ve davetiye yazısı sipariş açabilirler. Dilerseniz sevdiklerinize unutulmaz uzun ömürlü kullanıma uygun kaligrafi tabaklarına sizde sipariş açarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Maket Araçlar

Maket araçlar arasında en çok tercih edilen araba maketleridir. Araba maketleri ahşap yada metal model araçlar olarak ayrılırlar. Eğer sizin de metal yada ahşap maket araçları beğeniyorsanız , maket  araba satışı yapan firmalar ile irtibata geçerek sipariş açabilirsiniz. Her zevke hitap edecek şekilde maketler, araba, uçak, ağır vasıta, uçak, motorsiklet, kamyon, kamyonet, spor araçlar, traktörler onlarca farklı araç türlerini inceleme ve satın alma imkanınız bulunuyor.

Klasik oto tutkunları için klasik oto maketlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Maket araç fiyatları, ürünün boyutu, meteryallerin ahşap olması, polyester döküm olması, metal olması gibi farklılıklardan dolayı fiyatlarda farklılıklar gösterebilir. 

Tablo | Canvas Tablo

Ev dekorasyonlarında vazgeçilmez aksesuarlardan tablo çeşitler ve canvas model ürünleri satan firmaları sitemizde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı tabloları konseptinize uygun, envai çeşit manzara ve doğa tablolarını satan firmalara ulaşabilirsiniz. Evinizin yada Ofisinizin iç dekorasyonunu manzara tabloları ile tamamlayarak çok sık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz. Baktıkça seçmekte zorlanacağınız yüzlere tablolar arasında karar vermek oldukça zordur.

Manzara tablolarını ev dekorasyonlarında sıkça kullanılmaya başlanıldı. Birbirinden özgürce yapılan manzara tabloları çerçeveli yada çerçevesi olarak asılabiliyor. Tarzınıza hitap eden manzara resimleri ile evinize farklı bir boyut kazandıracak ve misafirlerinizin beğenisini kazanacaktır. Manzara tablolarını, asacağınız mekan yada ortama uygun modelleri seçmeniz gerekecek, Mutfak için Yemek İçme Tabloları, Sebze ve Meyve Tablolarını tercih etmelisiniz.

Çocuk odalarına asacağınız tablolar ise, en çok sevdiği çizgi film kahramanları, en haz aldığı oyuncu posterleri, hoşlandığı bir etkinlik tablolarını seçebilirsiniz. Tablolar artık gelişen teknolojiler ile birlikte kişiye özel canvas tabloları görmek mümkün, Canvas tablolar  ister tek parça ister çoklu parçalar halinde özel üretilip, son kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Canvas tablolarda özel led ayınlatma ile tablonuza ayrı bir hava katmaktadır. Sizde birbirinden farklı tabloları incelemek ve yerinde görmek isterseniz Tablo ve Canvas Firmalarını sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.