En İyi Alanya Çekici Hizmetleri, Acil Yol Yardım Firmaları burada

En İyi Alanya Çekici Hizmetleri, Acil Yol Yardım Firmaları burada

En İyi Alanya Çekici Hizmetleri, Acil Yol Yardım konusunda Hızlı ve Uygun Fiyatlı hizmet veren Firmaların İletişim Arabalarını sevenler çekici hizmetleri yol yardım konularını da bilmek isterler.

Ayrıca sıkça sorulan sorulardan birisi de çekici hizmetleri yol yardım işinden ne zaman faydalanmak, onları ne zaman aramak gerektiğidir.

Yolda olanların hepsine iyi sürüşler dilenir ama kaza, araç arızası, lastik patlaması fakat değiştirilememesi ya da yakıtın bitmesi gibi aksaklıklar da her zaman başa gelebilir. Bu gibi sorunları çekici ve yol yardım hizmeti ile çözersiniz. Kısacası yollarda herhangi bir nedenle hareketsiz kalan araçlar için bu hizmetler devreye girer. Araç götürülür ve sorunun giderilmesi için doğru yere bırakılır. Bu iş tabii ki bir bedel karşılığında yapılır.
Ama genelde kaskolu arabalarda bu hizmet sigorta bedeli içindedir. Veya ünlü araba markalarının yol yardım hizmetleri çekme işlemini kendileri yapar.

Bu yüzden araba alırken mutlaka o markanın yol yardım telefonunu da alın ve arabanızda bulundurun.

Yol Yardımı Ne Zaman Alabilirsiniz?
  • Yakıt göstergeniz arızalandı, siz de fark etmediniz ve yolda kaldınız,
  • Mekanik bir arıza oldu, arabanız yolda durdu,
  • Akü bitti,
  • Bozuk yollarda lastik patladı, yedek lastik bile hasar görmüş durumda,
  • Aracınızda elektronik arıza yaşıyorsunuz,
  • Yoldaydınız, mola verdiniz ama aracın anahtarlarını kaybettiniz,
  • Kaza geçirdiniz, artık araba hareket etmiyor.
Bu gibi durumlarda, 7/24 yol yardım hizmetleri aranabilir. Alany'nın neresinden ararsanız arayın bu hizmeti alabilirsiniz. Firmaların yol yardım ağı genellikle yöreye en yakın marka servisi ile birlikte çalışır. Telefon iletişimi yeterlidir.

Araç Çekiciler

Bir çeşit iş makinası olarak kabul edilen araç çekicilerini biz günlük hayatta genelde vinç geldi, araba çekiliyor şeklinde tanımlarız. Yukarda sıralanan durumlardan birini yaşıyor ve sorun oto yardımı ile çözülemiyorsa sonunda araç çekici gelir ve aracınız en yakın tamir birikimine götürülür. Karayollarında yanlış yere park eden araçları çekenler de bu çekicilerdir. Ama yardım amacıyla geldiklerinde bir kurtarıcı gibi düşünülen bu çekiciler trafik polisi eşliğinde arabayı çekme amaçlı çalıştığı zaman hep sıkıntı hissettiren bir araç olup çıkarlar. Ne olursa olsun çekiciler çözüm üreten araçlardır. Bir kaza sonrası yaşanan trafik sıkışıkları ancak çekicinin gelip yolu kapatan aracı alıp götürmesi sonrası açılır.

İhtiyaç olduğunda çağrılan yol yardım çekici fiyatları için şimdi ilgili internet sitelerinde ortalama bir fiyat hesaplanıp bulunabiliyor. Hemen bütün çekici firmaları bu fiyat üzerinden hizmet veriyorlar. Şehir içi ve şehir dışı çekme fiyatları doğal olarak etkiliyor.

Bu firmaların araç parkurları vardır. Bu yerlerde ahtapotlu oto kurtarıcı da görebilirsiniz. Aracı tamamen yerden kaldırıp havalandıran bu çeşit araçların yerine önden veya arkadan kaldırma yaparak aracı gidebilen tekerlekleri üzerinde çeken aparatlı araçlar da kullanımdadır. 

Çekici Firmaların Verdiği Hizmetler

Yol yardımı ve çekici hizmetleri ile uğraşan bir firmanın yaptığı işler arasında ağır vasıta kurtarma, ağır vasıta taşıma, binek oto kurtarma, motosiklet taşıma, sıfır araç taşıma ve tekne taşıma gibi hizmetler vardır. Bir araç sahibiyseniz en yakın çekici telefonu ehliyetinizle beraber cüzdanınızda bulunsun.

Aracın sadece çekilip çekilmeyeceği, taşımada vinç kullanılıp kullanılmayacağı, nereye götürülmesi gerektiği, şehirler arası bir taşıma olup olmayacağı yol yardım çekici fiyatlarını etkileyen hususlardır. Fakat sonuçta yaşanan durum acil çözülmesi gereken bir problemdir ve bedeli ödenecektir.

Fiyatlar konusunda işim düştü ya, rakam yüksek çıkar şimdi gibi fazla endişe de duymayın. Piyasada bu işin yapan firma sayısı çoğaldıkça verilen rakamlar rekabet koşulları nedeniyle giderek normalleşmiştir. Önceden bu bedelleri firmalardan öğrenmek bile mümkündür.