Ara
Firma Ekle
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmaların sektörlerine göre listelendiği aynı zamanda iletişim bilgileri, hizmet detayları, Ürünler, Etkinlik ve Fırsatlarının yer aldığı firma ilan platform olup şehir Portalıdır.

Esnafvitrinim.com firmaların sektörlerine göre listelendiği aynı zamanda iletişim bilgileri, hizmet detayları, Ürünler, Resim ve Videoları ile birlikte Firmaların Etkinlik ve Fırsatlarının yer aldığı bir firma ilan platform olup bir şehir Portalıdır

Klasik olarak bir firma rehberi olarak kesinlikle düşünmeyiniz. Her sektörden sadece bir firmanın Kurumsal üyenin olduğu platformda işletmeler arası rekabetin de önüne geçilmektedir.

Esnafvitirinim.com üzerinde firmalarını eklemek isteyen işletmeler için birçok kriter yer almaktadır.

Esnafvitrinim.com üzerinde yer alan işletmeler genellikle yukarıdaki kriterlerde başarı sağlamış, kendini kanıtlamış işletmelerden oluşmaktadır.

Bu sayede ise herhangi bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyan kişinin çözüm odaklı şekilde doğru firma ile bir araya gelmesi amaçlanmıştır.

Esnafvitrinim.com Misyon ve Vizyonu

Yayın hayatına başlığımız günden bugüne, internet kullanıcıları için ihtiyaç duyulan tüm ürün ve hizmet araştırmalarını daha kısa süre içerisinde ve doğru şekilde sonuçlanması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Misyonumuz;

İnternet kullanıcılarının ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılayabildiği, güvenilir firmaların yeni müşteri kitlelerine ulaşabildiği, tamamen memnuniyete dayalı bir pazaryeri sunmaktayız.

Vizyonumuz;

Alanya ve çevre ilçelerde ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri ararken akla ilk gelen isim ve tüm internet kullanıcılarının çözüm ortağı olarak hizmet vermektir.

Sorularınızmı var?

Pazarlamanızı büyütün ve çevrimiçi işinizden mutlu olun