En iyi Alanya Duvar, Salon Aksesuarları Mağazası » Esnaf Vitrinim

En iyi Alanya Duvar, Salon Aksesuarları Mağazası » Esnaf Vitrinim

Ev dekorasyonunda olduğu kadar işyerlerinde de dikkat çeken dresuar ve dekoratif ayna ürünleri, otel ve lüks mekanlardaki tuvalet girişlerinde de kullanılıyor.

Ev dekorasyonunda en iyi seçeneklerden olan dresuar ve dekoratif ayna çeşitleri, antrelerin dekore edilmesinde son derece önemlidir. Klasik modelleriyle gördüğümüz dresuarlar, aynı ağırlıkta aynalarla kombinlenir. Klasik, modern ya da retro ezgilerle dikkat çeken bu ürünleri mobilya mağazalarından bulmak mümkün oluyor.

Esnaf Vitrinim dresuar ve ayna kategorisinde yer alan mağazalarda dönemin en ilgi çekici modellerini bulmanız mümkün olacaktır. İsterseniz mekanınızı saraya çevirecek klasik varak ve pirinç ürünler, isterseniz daha sade ve modern ürünler tercih edebilirsiniz. İç dekorasyonda en şık seçimleri yapmanızı sağlayacak dekoratif ürünlerle, günün modasına en uygun şekilde antre dekorasyonu yapabileceksiniz.

İşyerlerinde de çok sık kullanılan bu mobilyalar, tuvaletler, lobiler, ana girişler ve dekorasyona göre belirlenen farklı alanlarda güvenle kullanılmaktadır. Mekanın daha zengin görünmesi için tercih edeceğiniz dresuar ve ayna kullanımı için dekorasyon önerilerimize göz atabilirsiniz.

Dekorasyonda Ayna Kullanımı İncelik İster

Dekorasyonda küçük ya da büyük bir şekilde aynaların varlığını her zaman görürüz. Aynanın kullanım amacı, aslında mekanın ışık ve büyüklüğünü dengelemektir. Küçük alanlarda kullanılan aynalar mekanın daha büyük görünmesini sağlarken, karanlık olan bir bölümde kullanılan aynalar ise daha aydınlık bir hale gelmesini sağlar.

Küçük, karanlık ve dar bir bölgeye koyulacak ayna, mekanın geniş ve aydınlık görünmesini sağlayabilir. Ya da evin kör noktalarının daha kullanışlı hale gelmesi mümkün olabilir. Altın varaklı ayna ve gümüş ayna modelleri dekorasyonda son derece dikkat çekici olan ürünlerdir. Klasik dekorasyonda olduğu kadar modern dekorasyonda da bu ürünler dikkat çeker.

Mekanın özelliğine göre özel ölçü alınarak yapılan aynalar da son derece önemlidir. Şık, konforlu ve ilgi çekici tasarımlar yapmak istediğinizde özel kesim ayna çeşitleri işinize yarayacaktır. Mobilyalarınızın rengine uygun renklerde seçeceğiniz ayna çerçeveleri beğeninize hitap edecektir. Tabi ayna çerçevesi tercih etmeden de ayna kullanabilirsiniz.

Dresuarların Kullanım Alanları Arttı

Dresuarlar genelde konsol olarak bilinir. Avangart, modern, klasik, metalik ve Country tarzı dekorasyon stillerinde tercih edeceğiniz dresuarlarla mekanın ambiyansını dengeleyebilirsiniz. Spot ışıklandırmalarla daha etkileyici görünebilen avangart ve klasik dresuar modelleri son derece şık bir antre yaratacaktır. Bazen aynanın çevresinde yapılan aydınlatmalar, bazen de alttan ışıklandırmalarla girişi aydınlatan LED ışıklarla göz dolduran bir giriş yaratılabilir.

Antreler gibi, tuvaletler ya da salonlardaki, merdiven boşluklarındaki alanlar da dresuar kullanımı için uygundur. Ayna ve dresuar yardımı alarak bu alanları da değerlendirebilirsiniz. Mekanınızın ne çok boş ne de çok dolu olmaması gerekir. Bu yüzden iyi bir iç dekorasyon için temel mobilya parçalarından olan dresuarlar ve aynalar dikkat çekmektedir.

Yenilikçi Harlem Dresuarlar

Ofis ve evlerde minimal tasarımlarla dikkat çeken Harlem dresuar modelleri, minimal detay içeren bir sadelikte modern mekanların dekorasyonunda tercih ediliyor. Son derece önemli olan dekorasyon, aslında bir mekanın yaşanılabilirliğinin ölçütüdür. İçinizi sıkan bir mekanda kalmak istemezsiniz, size iyi enerji veren bir mekandan ise çıkmak istemezsiniz. Bu yüzden Harlem dresuar modelleri gibi seçimler yaptığınızda, işyeri, dairenizin giriş kısmı gibi alanlar güzelleştirilebilir.

Alan sıkıntınız yoksa, istediğiniz ölçülerde kullanacağınız dresuarları bir piyano havasında tercih edebilirsiniz. Cam önlerinde de kullanılan dresuarlarda, Harleme alternatif olarak cam modeller tercih edilebilir. Şık çiçeklerle süsleyeceğiniz cam önleri ya da kalorifer önü dresuarlar, evinizin havasını değiştirecektir.

Dresuar ve ayna satışı yapan bir firmanız varsa, siz de sayfamızda ürünlerinizi tanıtabilir, binlerce müşteriye ulaşarak dekorasyon fikirlerinizi ve ürünlerinizi iletebilirsiniz.

Duvar ve Salon Aksesuarları

Bir evin yaşadığını anlatan en önemli detay, duvarlarıdır. Duvar aksesuarları o evde yaşananların tanığı, güzel anıların birer parçasıdır.

Duvar ve salon aksesuarları denildiğinde evin yaşadığı aklımıza gelir. Çünkü mobilya mağazalarındaki gibi sönük bir ev dekorasyonu bize olumsuz ve mesafeli bir hissiyat verir. Bazen bir aile fotoğrafı, bazen hoş bir manzara, bazen de kendi emeğimizle ürettiğimiz bir aksesuardan ilham alarak duvarları süsleriz.

Yılbaşı yaklaşırken duvarlara astığımız ışıklandırmalar, renkli çerçeveler ve raflar bu alanlarda görsel bir düzen sağlar. Estetik açıdan salon dekorasyonunun temasına uygun olan sonuçlar ortaya çıkar. Sadece salon değil, antreler, geçiş koridorları ve yatak odalarında da duvar aksesuarları kullanılır. Bazen banyolarda dahi bu aksesuarların yer aldığını biliyoruz.

Evin yaşanmışlığını ifade eden aksesuarlar, şık ve konforlu bir alan yaratmak istediğiniz her yerde sizden birer iz, birer stil etiketi olarak yerini alır. Evinizin iç kısmında merdiven varsa, bu alanları değerlendirmek için kullanacağınız çerçeveler, ayna ya da dekoratif objeler alanın canlanmasını sağlayacaktır.

Duvar Aksesuarları Nelerdir?

Suvar aksesuarları olarak kullanılan çerçeve ve rafların yanı sıra, ürün kategorisinde son derece çeşitli alternatifler kullanılabilir. El yapımı dekoratif ürünlerin bir kısmı, duvara asmaya yönelik üretilir. Son yıllarda kişiye özel yazılan çalışmalar, tribal şekiller ve geometrik objelerin de duvar aksesuarı olarak kullanıldığı görülmektedir.

Şık ve dikkat çekici özelliklere sahip olan birçok aksesuar, evin genel dekorasyonuna uygun olarak seçilmelidir. Hediyelik olarak düşündüğünüz bu tarz ürünleri almadan önce evin genel dekorasyonu hakkında bir fikir sahibi olmanız uygun olacaktır. Duvar aksesuarı olarak; el yapımı ürünler, fotoğraflar, resimler, saat, ayna hatta televizyon bile düşünülebilir.

Salon Setleri

Son yıllarda en popüler hediyelik eşya grubunda olan salon setleri kullanımı popüler hale gelmiştir. Pirinç ve altın yaldızlı modelleri dikkat çeken bu ürünler kullanıldığında, günümüzde popüler olan birçok modern ürün yerine bu klasikler tercih edilmektedir.

Salon setleri seçerken aslında evin genel havası dikkate alınır. Klasik ya da avangart bir tasarıma sahip mekanınız varsa, pirinç ve varak detaylı salon takımları tercih edebilirsiniz. Çok toz alan bir yer varsa koyu renk kullanmaktan kaçınarak, pirinç gümüş seçebilirsiniz. Koyu rengi ön plana çıkarmak istediğinizde antika ya da antika görünümlü bordo, lacivert ve yeşil renklerde salon seti tercih edebilirsiniz.

Şamdanlar, vazo ve tabak takımlarında son yılların modası haline gelen kişiye özel tuğralar da yer alabiliyor. Tamamen kişisel beğeninize hitap eden tasarımlardan yola çıkabilirsiniz. Bu ürünleri satan firmaları online olarak ziyaret etmek için de kategorimizdeki seçkin satıcıların mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Canvas Tablo  Çeşitleri

Dekorasyonda duvarları dillendiren en önemli detaylar kuşkusuz tablolar oluyor. Canvas tablo tercih ettiğiniz mekanlarınızda, değişik temalarla kişisel mesajınızı verebilirsiniz. Dans tutkunu biriyseniz bir tango sahnesi, doğa aşığıysanız natürmort çalışmalar, kübik seviyorsanız taklit Picassolar vazgeçilmez birer dekorasyon parçası olacaktır.

Aile fotoğraflarının yer aldığı çerçeveler dışında, farklı bir sergi istediğinizde, aile üyelerinizin yağlı boya tablolarını yaptırabilirsiniz. Fotoğraf makinesi icat edilmeden evvel, insanlar birbirlerini resimler aracılığıyla görebiliyordu. Çoğu zaman yağlı boya ile yapılan tablolarla, insanlar birbirlerini görebiliyordu. Neden böyle bir esintiyi salonunuz ya da merdiven boşluklarında yaratmayasınız? Yağlı boya tablo yapan sanatçılara sipariş vererek, dekorasyonunuzda gerçekçi bir detay yaratabilirsiniz.

Her beğeniye hitap eden temalarla kullanacağınız canvas tablolar, dijital baskılı ürünler, ışıklandırmalı tablo seçenekleri gibi son derece modern detaylar da tablo kullanmak isteyenlerin alternatifler arasında olacaktır.

Günümüzde her evde mutlaka bulunan, ev dekorasyon aksesuarlarından salon setleri kristallerden, setlere kadar bir çok model ve renkte raflarda yerini almaktadır. Hangi tür salon aksesuarını seçerseniz seçin salonunuza ayrı bir hava katacaktır. Salon takımlarını seçmekte zorlanıyorsanız, internete salon takımı modelleri yazın, yüzlerde modelleri görebilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanılan salon aksesuarları, üfleme cam, vazolar, şekerlikler, kolanyalıklar farklı tasarımları ile göz kamaştırıyor. Salon aksesuarları alırken konseptinize uygun modeller seçmeniz durumunda misafirlerinizin de beğenisini kazanacaktır.

Bazen masa üstünde, bazen orta sehpa üzerinde, bazen de tv ünitelerinde  yaygın olarak kullanılır. Salon aksesuarları kullanım amacına göre de evinizin küçük bir çıkıntısına alacağınız uygun bir model ile hem odanıza ayrı bir hava katacak, hem de çirkin olan çıkıntıyı absorbe edecektir. Salon aksesurları genellikle masa üstü olarak tercih edilmektedir. Salon setleri eskitme modelleri 2 li salon setleri, 3lü salon setleri,4 parça salon setleri olarak bir bütün halinde seçilirse odanızın havası değişecektir.

Salon süsleri arasında olan vazonun odanın konseptine uygun uygun renkler ile salonun en gözde yerlerinde yerini almıştır. Mumluk modelleri ise olmazlar arasındadır. Mumluk modeller daha çok göze çarpan alanlarda kullanılmaktadır. Salon setleri satan firmaların buluşma noktası olan firma rehberi esnafvitrinim.com da birbirinden farklı model ve fiyat aralıklarında salon setlerini sipariş edebilirsiniz.