En iyi Antre ve Hol Mobilyaları Mağazası » Esnaf Vitrinim

En iyi Antre ve Hol Mobilyaları Mağazası » Esnaf Vitrinim

Evin ya da işyerinin kapısından içeri girdiğinizde ilk izlenim çok önemlidir. Antre hol dekorasyonu günümüzde en az salonlar kadar önem kazanan bir hale geldi.

Artık misafirleri ağırladığınız salonlara değil antre hol bölümlerine de özenli dekorasyon ürünleri seçmeniz gerekiyor. Çünkü günümüzde tercih edilen yapılarda giriş bölgelerinin genişlediği görülüyor.

Bir mekana girdiğinizde dikkat çeken dekoratif detaylar, kapının hemen ardından itibaren göze çarpar. Salona ya da misafir ağırlama bölümüne girmeden evvel kullanacağınız dekorasyon ürünleri, ana mekan konusunda ipuçları verir.

Klasik yaşam alanlarında bu alanlar geniş olduğu için asırlardır antre dekorasyonu önem kazanmıştır. Mekanın zenginliği konusunda ipuçları veren bu alanda kişisel istekler dikkate alınarak tematik tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Altın varaklar, heykeller ve tablolarla klasik bir antre de yaratabilirsiniz, modern mobilya aksesuarıyla güncel bir tasarım da gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen mekanın ruhuna ve kişisel beğeniler ışığında bu alanlar değerlendirilir.

Dresuar ve ayna ile başlayan dekorasyon ürünleri kullanımı, portmanto, dilsiz uşak ve boy aynası gibi detaylarla genişletilebilir. Alanın büyüklüğüne göre banklar da eklenerek, daha şık bir görünümün oluşması sağlanır.

Şimdi antre dekorasyonunda önemli parçalar alarak mekanınızı güzelleştirmenin tam zamanı!

Dekorasyonda Ayakkabılık ve Dilsiz Uşaklar
Ayakkabılıklar her Türk evinin vazgeçilmezlerinden biridir. Bununla birlikte modern iç mimarinin sunduğu gömme dolap sistemleri, dilsiz uşak çeşitlerindeki gelişmeler ayakkabı ve giysi depolama konusunda farklılıklara neden olmuştur.

Başta geniş antreler olmak üzere evin giriş çıkış alanlarının yakınında ayakkabılık kullanımı şarttır. Ayakkabılıklar evin girişine özel dizayn edilerek, işlevsel bir biçimde kullanılabilir.

Farklı ihtiyaçların karşılanması için tercih edeceğiniz dolap sistemlerinde gömme dolap şeklindeki uygulamalar son derece popülerdir. Bu konuda hizmet almak istediğinizde işinizi kolaylaştıracak mimarlar ve iç dekorasyon konusunda uzman olanlar yardımcı olacaktır.

Özel tasarım yerine hazır ürünler tercih ediyorsanız, son derece geniş bir model çeşitliliğine sahip olan ayakkabılık ve portmantoları kullanabilirsiniz. Portmantolar, genelde boy aynalı olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir. Bu yüzden siz de güvenle kullanabilirsiniz.

Boy Aynasıyla Aydınlık ve Geniş Holler
Evden çıkmadan son bir kere kendinize bakmak üstünüzü başınızı düzeltmek istediğinizde boy aynaları en büyük yardımcınızdır. Bununla birlikte mekanın daha aydınlık ve büyük görünmesi için de yardımcı olur.

Geniş bir alanınız yoksa, boy aynası kullanarak ışık oyunları yapabilirsiniz. Böylece mekanın daha iyi görünmesi mümkün olabilir. Küçük bir giriş bile boy aynası kullanılarak son derece şık bir hale gelebilir. Bu yüzden dekorasyon konusunda denemekten vazgeçmemelisiniz.

Dresuar için uygun bir alanınız varsa, ayna ve dresuar kombinlerinin en iyi ikililerini seçebilirsiniz. Anahtarlarınız, ev telefonunuz ya da dekoratif ürünleriniz varsa, bu ürünleri kullanarak antrelerinizin şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Küçük Dekoratif Objeler
Temel malzemeleri yerleştirdikten sonra hala yeterli alanınız varsa ve mekanın boş görünmesi sizi rahatsız ediyorsa, büyük boy biblolar ve ev aksesuarları iyi bir tercih olabilir.

Yılbaşı temalarında mekanlarda bulunan yapay çam ağaçları, Noel baba ve kurabiye adam temalı her türlü aksesuar bu sezon yaklaşınca mobilyalar arasındaki yerini almıştır.

Her sezonun bu tür temaları olduğu için küçük dekoratif objeleri de bu konseptlere göre çeşitlendirebiliriz. Aynı zamanda tematik el yapımı biblolar, mekanın boyutuna göre değişen heykeller dikkat çekebilir.

Bir mekanın gerçekten yaşanır olması için gereken dekorasyon çözümlerini bulacağınız küçük dekoratif objeler için sitemizdeki seçkin firmaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. El yapımı ya da kalıp ürünlerle mekanınızın temasına uygun objeler bulabilirsiniz.

Misafirlerinizin ve konuklarının evinize ilk girişlerinde sıcak etkileri antre ve hol mobilyaları ile sağlayabilirsiniz. Günümüzde özellikle dubleks dairelerde antre hol mobilyaları kısa zamanda kendisi göstererek Dresuar ve Ayna satışlarını arttırmaktadır.

Dresuar ve Ayna Modelleri ile birbirinden farlı model fiyat aralıklarında istenilen ölçülerde, varak boya, varak kaplama ve lake boyalı ürünleri satan firmalar rehber firması esnafvitrinim.com aracılığı ile bulabilirsiniz. Antre ve hol mobilyaları arasında, dresuar ve ayna dışında, portmanto, ayakkabılık , eskitme mobilyalar ile zevkinize hitap edecek size göre mutlaka bir ürün vardır.

Aynalar bir evin olmazsa olmaz mobilya aksesuarları ürünleri arasındadır. Firmaların ürünleri arasında eskitme dresuarları ve aynaları ile ruhunuzu yansıtacak ürünleri bulabilirsiniz. En şık tasarımlı dresuar, ayna, portmanto çok raflı ayakkabılık sistemleri, sürgülü kapılı portmanto, modellerini ve fiyatlarını rehber firması esnafvirtrimim.com aracılığı ile bulabilirsiniz.

Her bütçeye uygun antre hol mobilyalarını Mobilya aksesuar satan firmaları sizin için bu platformda topladık. bulabilirsiniz. Sizde sıradışı dresuar ve ayna satan firmalara ulaşabilir, dilediğiniz firma ile görüşüp karar verebilirsiniz.