Ara
Giriş Yap

Foto Ekol » Alanya Nişan Kına Düğün Fotoğrafçısı - Ekleyen

Değerlendirme yok
0

Alanya foto Ekol Düğün Fotoğrafçısı, Başarıda ve hayatta her zaman 1 Numara olan Foto Ekol ekibi olarak, Her zaman 1 numara olmanın gerektirdiği değerlerden vazgeçmeden, onun gücü ve sorumluluğu ile anılarınızı ölümsüzleştirmek, hayatınızda fark yaratmak, anılarında iz bırakmak için 1. olmanın gururu ile sizde 1 gün Foto Ekol ile taşınacaksınız, 1 gün büyük ailemizin sizde 1 parçası olacaksınız.

Yaklaşık 30 yıldır sektörün liderleri arasında olan firmamız, 25 Metrelik yol üzerinde, Güzel memleketimizin, en güzel köşesinde Profesyonel olarak Düğün, Nişan, Kısa, Doğum anları, Özel günler, Moda ve sanat dallarında da faaliyet gösteren değerlerimizden ödün vermeden geniş ve renkli bir yelpazeden hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, “Özel anlarınız bizim için değerlidir” düşüncesiyle, bu anları konusunda uzman tecrübeli kadromuza güvenerek emanet edebilirsiniz.

Fotoğrafçı bir aileden yetişmiş olmamız sonucu, doğal olarak yüklenmiş misyon içerisinde hareket etmekteyiz. İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile, en iyi ürünleri sunmaktan büyük keyf alıyoruz.

Bir fotoğrafçı ışık olmadan çalışma yapamadığı gibi, Sizlerin enerjisi olmadan da, bizim işlerin keyfi pek olmuyor aslında. Herkesin yaptığı gibi işimizi çok seviyoruz, Sizlerin de katkılarıyla sektörümüzün enleri arasındayız. Bizi “En” yapan değerlerimiz arasında, baskı aşamasında bizimle çalışan profesyonel baskı merkezlerini de unutmamak gerekir. Ekip Arkadaşlarımızla bir çok işlerinizde çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

Tüm ekibimizin gösterdiği en büyük çaba, hayatımız gibi yapılan çekimlerin de doğal olarak hazırlanması en büyük çabamızdır. Doğal olan her zaman iyidir. Bizim için doğal olan güzel olandır.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı olarak hazırladığımız Albümlerimizin her karesi ayrı ayrı özenle tasarlanarak, onayınız alınmasına istinaden baskı aşamasına geçmekteyiz. İşte burda da işi profesyonellerine bırakıyoruz ki, Hayatınızda ki en önemli kararlardan birincisi evlilik, ikincisi ise düğün fotoğrafçılığı, Burada da “En” doğru seçim yaptığınızı anlayacaksınız, ve dostlarınızla paylaşacaksınız.

Doğal ortam ve Alanya Düğün Fotoğrafçısı, Alanya Foto Ekol’ün stüdyo çekimlerinde de harcanan zamanlarda, tatlı yorgunluk dışında, sizlerle paylaşabileceğiniz anılarınız olmakla beraber, dostlukların adımlarını atmış oluyoruz. Sizlerin de neşeli, eğlenceli olması yanı sıra doğallığımızı katarak gururla sunacağınız albümleriniz, hayatınızın en önemli yerinde yerini alacaktır.

Gelin en mutlu gününüzün heyecanını paylaşıp, ekibimizle birlikte hikayenizi yazalım.
Düğün Hazırlıklarınızda olmaz sa olmazlar arasında Düğün fotoğrafları, Dış Mekan Çekimleri, Düğün Video Kayıtları, Stüdyo Çekimlerine ihtiyacınız olacak. Düğününüz’deki özel anılarınızı hayatınız boyunca canlı kalmasını sağlamak için Uzman Düğün Fotoğrafçılarına ihtiyacınız olacak.

Unutamayacağınız bu güzel günde sizin için düğün Fotoğrafçısı araştırdık. Alanya’ da konusunda uzman, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanlarını ile ömür boyu gururla saklayacağınız muhteşem görseller için Foto Ekol Musa Çelik ile görüşebilirsiniz.

Foto Ekol Alanya 0532 697 3061

Düğün ve Kına Çekimleri

Kına Gecesi Çekimleri

Kına Gecesi Örf ve Adetlerimizde Düğün Gününden 1 gün Önce Kız evinde gelin hanıma kına yakma organizasyonudur. Kına yapılacak olan mekan katılımcı misafirlerin durumuna göre Ev de, Küçük salon ve Düğün Salonlarına isteğe göre yapılıyor. Gelin ve Damat için Dış Mekan çekimleri, Salon çekimleri ve video kayıtlı nevi Düğünün provasıdır.

 

Düğün kadar kına gecesinin de anılarımızda kalması için, bu günümüz de canlı tutabilmek  ölümsüzleştirmek için kayıtlarınız ve çekimlerinizi en iyi yanıtı verecek olan Foto Ekol kalifiye personel ve son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur.

 

Kına gecesinden önce dış mekan çekimleri için Konsepte uygun olarak çekim alanları öncesinden planlanır, bu doğrultuda hiçbir aksaklık olmadan taleplerinize göre doğal ortamlarda çekimler yapılır. Dış çekimlerde poz sayısı önemli olmayıp yüzlerde karelerin arasından istediğiniz pozu albüme koyarak yada çoğaltarak aile bireylerine rahatlıkla dağıtabilirsiniz.

 

Kına gecesinde, Kınanın Getirilişi, kınanın yakımı gibi önemli karelerde en doğal resimleri yakalamak ve misafirlerinizi de rahatsız etmeden çekim yapabilecek ekipler ile çalışmaktayız. Bir çok Gelin ve Damat önceden plan ve program yapar, bizim tercihimiz her zaman doğallıktır. Sizin ve misafirlerinizin bu özel gününde çekim planı yapmadan organizasyonun akışına göre çekimler yaparak en doğal resimleri yakalayarak fotoğraflıyoruz.

 

Kına gecesi çekimleri sonrası, ister özel Kına albümü ister düğün fotoğraflarınızda bulunduğu fotoğraflar ile Tek bir albüm yaptırabilirsiniz. Kına ve düğün çekimlerinde kullanılan tüm dijital fotoğraflar Ücretsiz olarak DVD ye aktarım yapılarak verilir. Video kayıtlarınızda aynı şekilde orijinal Kayıt ve DVD olarak veriyoruz.

 

Kına gecesi çekimleri ve düğün çekimleri fiyatları için, Uygun fiyat Garantisi, farklı ödeme seçenekleri ile Alanya Düğün Fotoğrafçısı Foto Ekol Olarak Hizmetinizdeyiz. Kına çekimleri konusunda tavsiyemiz, fiyata bakmaksızın, en iyi kayıtları elde etmek, en iyi kareleri fotoğraflamak için konusunda profesyonel ekibi ile birlikte son teknoloji ekipmanları kullanarak hizmet alabileceğiniz fotoğrafçı ile görüşmeler yapınız. Örnek Kına yakma esnasında en iyi fotoğraf ve kayıtlarınızın alınmadığı bir kına gecesi albümü sizin için hiçbir anlam etmez. Doğru karar vermeniz için iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Daha önce çekimi gerçekleştirilen çekimler ve fotoğrafların detaylarını canlı görmek için sizi Foto Ekol’e Bekliyoruz.
Gelin Damat Konsept Çekimleri
Hepimizin bildiği gibi düğün günleri biraz stresli ancak mutlu günlerdir. Koşuşturmalar, misafirler ile ilgilenmeler, hazırlıklar derken geçip giden özel günlerdir. Dolayısıyla böyle önemli bir günde her işin aksamaması ve istenildiği gibi olması gerekir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel kişilerle çalışılmalıdır. İşinin ehli kişilerle çalışmak her zaman sizleri mutlu eder ve verimli sonuçlar almanıza neden olur. Bu özel günde gelin ve damat kendilerine ve ailelerine bazı hatıralar bırakmak isterler. Profesyonel fotoğrafçılarla çalışarak o anı taçlandırırlar. İlerleyen yıllarda bu özel günü hatırlamak için bu fotoğraflara bakarlar.

 

Ortaya çıkarılacak olan sonuç düşünceden başlamaktadır.

 

Fotoğrafların uzun yıllar boyunca ilk gün çekildiği gibi kalması ve kaliteli olması en çok istenilen durumdur. Foto Ekol sayesinde fotoğraflarınız uzun yıllar boyunca taze kalır. Foto Ekol bu özel gününüzde sizleri yalnız bırakmamaktadır. Gelin ve damat kareografileri bu fotoğraflarda oldukça önemlidir. Musa Çelik fotoğrafçılık mesleğinin hakkını veren ve Foto Ekol ekibiyle en güzel gelin ve damat kareografilerini hazırlayan bir fotoğrafçıdır. Sizlerle fikir alış verişi yaparak en güzel kareografilere karar verilir ve bu kareografiler fotoğraflara aktarılır. Fotoğrafçılık aslında düşüncelerin bir kareye aktarılmasıdır. Tecrübe ve eğitim sonucunda düşünceler de gelişmekte ve değişmektedir.

 

Düğününüze ait en güzel anlar, en güzel gelin ve damat kareografileri Musa Çelik’in sihirli elleri ile birleşir ve sizlere sunulur.

 

Foto Ekol’ün profesyonel fotoğrafçısı Musa Çelik oldukça tecrübeli ve eğitimli bir bireydir. Dolayısıyla geniş bir hayal gücü ve düşünce yapısı vardır. Gelin ve damat kareografilerini en güzel ve anlamlı şekilde düzenler. O güzel anlarınızı düzenler ve bir fotoğraf karesine aktarır. Sizler de o karelere baktıkça o anıları tekrar yaşar ve mutlu olursunuz. Musa Çelik güler yüzü ve ustalığı ile sizleri çok iyi dinler sizlerin isteği ve kendi tecrübesi doğrultusunda çok güzel sonuçlar çıkartır. Alanya’nın en güzel dış mekanlarında doğallığın içinde anılarınızı kayıt eden Foto Ekol işinin ehli bir firmadır. Dilerseniz Foto Ekol ekibinden yardım alabilir ve kaliteli işçiliğinden faydalanabilirsiniz.
Doğum Öncesi ve Bebek Çekimleri
Gülümseyin çekiyorum 1..2..3 peyniirrr!

 

Çocukluk her insanın hafızasına kayıt ettiği güzel anılardır. Ancak büyüklerimizin çoğunun çocukluklarına dair somut anıları yoktur. Geçmiş yıllarda teknoloji bu kadar ilerlemediği için büyüklerimiz kendi çocukluklarını net bir şekilde hatırlayamamakta ve görememektedir.  Günümüzde her çocuk bu konuda oldukça şanslıdır. Çünkü istedikleri her an fotoğraflar çekilmekte ve ilerleyen yaşlarında bu fotoğraflara bakarak çocukluklarını hatırlayabilmektedirler.

 

Birçok anne ve baba bu güzel dakikaların ölümsüzleşmesi için bu işe yıllarını vermiş kaliteli fotoğrafçılardan yardım almaktadırlar. Profesyonel fotoğrafçılar sayesinde birçok aile çocuklarının en özel anlarını somut bir şekilde saklayabilmektedir. Dolayısıyla çocuklar da ilerleyen yaşlarında bu fotoğraflara bakabilmekte ve diğer kişilere gösterebilmektedirler. Her çocuk bu anıları hatırlamayı hak eder.

 

Çocuklarımızın mutluluğu bir ülkenin mutluluğu demektir.

Yıllar sonra o ölümsüzleşmiş anıları hatırlayarak bir tebessüm etmek istemez misiniz? Ölümsüzleştirilmiş anıların kaliteli ve profesyonel ellerle yapılması o anıların uzun ömürlü olmasını beraberinde getirir. Dolayısıyla uzun yıllar boyunca eski kalitesini koruyacak olan bu fotoğrafları çocuğunuzun torunlarına bile bırakabilirsiniz. Foto Ekol yıllardır bu işin içinde olan ve kaliteli işçiliğini kanıtlamış bir firmadır. Foto Ekol sayesinde dilediğiniz her yerde her an fotoğraflarınız çekilebilir. Minik bebeğinizi ellerinize almadan bile onun birçok anını biriktirebilirsiniz. Dilerseniz doğum gerçekleştiğinde de fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Foto Ekol nasıl bir firmadır ve nasıl bir işçilik sergilemektedir?

 

Profesyonel Ekip Sayesinde Doğum Öncesi ve Doğum Fotoğraflarınızda ki farkı görün.

Foto Ekol bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip sayesinde ailelerin istedikleri fotoğrafları en iyi şekilde çekmiş ve onlara sunmuştur. Dolayısıyla işçiliğini kanıtlamış ve birçok aile tarafından tercih edilmiştir. Foto Ekol işine verdiği önem sayesinde Alanya doğum öncesi ve doğum sonrası fotoğraflarını ailelerin dilediği her şekilde yapmaktadır. Foto Ekolün ilk amacı kişilerin istek ve arzularını en uygun şekilde yapmaktır. Alanya’da fotoğrafçı denilince şüphesiz ilk akla gelen Musa Çeliktir.

 

Kaliteli işçiliği ile yıllardır hizmet veren Foto Ekol’e güvenebilir ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Fotoğraf çekimi herkesin en doğru şekilde yapabileceği bir iş değildir. Her meslekte olduğu gibi fotoğrafçılık mesleği de eğitim ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle fotoğraflarınızın canlı ve uzun ömürlü olması adına kaliteli bir ekipten yardım almalısınız. Foto ekol her zaman hizmetinizdedir.
Okul Yıllık ve Mezuniyet Çekimleri
Konu Okul ve Mezuniyeti fotoğrafçılığı ise, Alanya düğün fotoğrafçısı Foto Ekol olarak Alanya’mızın tartışmasız fotoğrafçısı ilk akla gelen Musa Çelik’i tercih edebilirsiniz. Neden, çünkü işini severek yapan, 20 yıl tecrübesi olan, onlarca okulun fotoğraf ve video çekimlerini yapan, konusunda uzman ekibi ile her zaman “fark” yarattığı için. Hizmet verdiği alanlar arasında okul fotoğrafçılığı, Foto ekol için en haz aldığı hizmettir. 

 

Kendini her geçen gün yenilen, çekimlerini son teknoloji ile yapan sektörün lokomotifi arasındadır. Okul çekimleri sanıldığını gibi kolay olmayıp, doğru pozisyonların belirlenmesinden tutun, ortam ışığının ayarlanmasına kadar birçok etkenler çekimi etkilemektedir. Bu nedenle okul ve mezuniyet fotoğrafçılığı çekimlerinde en iyi hizmeti, en iyi kalitede almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Foto ekol bunca yılda birçok okulun yıllık oluşturulması, mezuniyet partileri, Yılsonu etkinliklerini kalıcı bir materyale dönüştürülmesi konusunda, değişik fikirler ile anılarınızı ölümsüzleştirmektedir. Okulunuzun fotoğraf ihtiyaçları dışında, düğün fotoğrafçılığı, dış çekim düğünler, kına geceleri ve diğer organizasyonlarda fotoğraf ve video ile çekimleri yapılmaktadır.

 

Foto ekol yapmış olduğu etkinlikler ile önce müşteri memnuniyeti ile para kazanmaktan öte sizleri kazanmak istemektedir. Özenle hazırlıkların yapıldığı mezuniyet gecenizdeki tüm dijital verilerin, ister DVD ister basılı şekilde ham olarak yüksek çözünürlükte isteğe göre verilmektedir.

 

Fotoğraf Çekimi

İster özel gün, ister okul gösterilerinde ihtiyacınızdan daha fazla hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın. Sizin hazır olduğunuz her an foto ekol de hazır. Okul hayatınızda Kreş, Okul Öncesi Ana sınıfı okulu, tek tek ya da toplu çekimlerinizde sizlerin belirleyeceği bütçeye göre paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye göre alternatif paketlerle, kaliteyi sizlerle buluşturmaktadırlar. Okul çekimlerinde şipşak fotoğrafçı asla olmayıp, sizin fotoğrafınız okulun itibarını koruyacağından azami şekilde dikkat edilerek, stüdyoyu okula taşıyarak pozlar alınmaktadır.

 

Video Çekimi

Yapılacak etkinliklerinizde fotoğraf çekimi, baskısı ve DVD ye aktarılması dışında okul yönetimi tarafından ekstra olarak anılarını canlı bir şekilde yaşatmak için Video çekimleri ile projeye destek oluyorlar. Video çekimlerinde uzman kadrosu sayesinde, bazı geçişlerde canlı efektler konularak beğeneceğiniz görseli istediğiniz formatta teslim ediyorlar.

 

Okul ve Mezuniyet geceleri çekimleri dışında, düğün çekimleri, kına çekimleri, doğum çekimleri, özel günlerinizde anılarınızı ölümsüzleştiriyorlar.  Okullarda oluşturulan konseptler; Ana sınıfı çekimleri, Yıl Sonu Gösterileri, Özel Gün Gösterileri, Mezuniyet baloları, Anma Programları, Sınıf Etkinlikleri, Okul Gezileri, Çekilen Fotoğrafların Tişörtlere Baskısı, Bardak Baskısı, Puzzle, Saat, Takvime basılması, kısaca her türlü etkinliklerde, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini profesyonel olarak hizmetinize sunulmaktadır.
Kurumsal Çözümler
Foto Ekol birçok hizmete öncülük etmektedir. Düğün, kına, nişan gibi özel günlerde fotoğraf ve video çekimi yapmaktadır. Bunun dışında kurumsal çekimler de hizmetleri arasındadır. Kurumsal çekim nedir, nerelerde kullanılır, nerelerde çekilir? Kurumsal çekim ile bina çekimleri, personel çekimleri, yönetici ekip çekimi, departman çekimi, iç ve dış mekan çekimi, sosyal kullanım alanları çekimleri gerçekleştirilir. Sizin istek ve arzularınız doğrultusunda hangi çekimlerin yapılacağına karar verilir. Foto Ekol ekibi kişilerin görüşlerini ve isteklerini dikkate alarak profesyonel bir şekilde hizmet verir. Fotoğraflar, firmanız için oldukça önemlidir

 

Kurumsal çekimler; fuarlarda, web sitelerinde, toplantı ve seminerlerde, sunumlarda, lansmanlarda, kataloglarda, dergilerde, broşürlerde ve el ilanlarında kullanılabilir. Kurumsal çekimler bir firma için oldukça önemli bir ayrıntıdır.  Görsellik birçok insan için oldukça önemlidir. Çünkü düşüncenin bir kareye yansımış hali insanların o konu hakkında daha iyi bilgi sahibi olmasını sağlar. Dolayısıyla artık her bir konuda görsel detaylara da yer verilmektedir.. Firmanızı daha iyi tanıtabilir ve insanların aklında daha iyi bir izlenim oluşturabilirsiniz.

 

Profesyonel bir ekip ile yaptığınız kurumsal çekimler sizin firmanızın kalitesini ortaya koyar.

Rakiplerinizi geride bırakabilecek kadar kaliteli fotoğraf çekimleri yapmış olursunuz. İnsanlara iletmek istediğiniz her konuyu daha iyi iletir ve iyi bir izlenim bırakırsınız.  Sizin kalitenizi çalışanlarınız ve yaptığınız iş kadar çalıştığınız kişiler de etkiler. Ne kadar profesyonel insanlarla çalışırsanız o kadar profesyonelleşirsiniz.  Bu profesyonel kişiler sayesinde insanlara daha hızlı bir şekilde kendinizi tanıtmış olursunuz.

 

Unutmayın profesyonellik profesyonel insanlarla tanışmanızı sağlar

Foto Ekol yıllardır vermiş olduğu profesyonel hizmet sayesinde profesyonelliğini kanıtlamıştır. Dolayısıyla birçok profesyonel kişiyle çalışmış ve daha fazla ses getirmiştir. Musa Çelik öncülüğünde çalışan bu ekip birçok firma adına kurumsal çekimler yaparak onların daha iyi tanınmasına öncülük etmişlerdir. Birçok kaliteli firma görsel sunuma milyonlar yatırmaktadır. Çünkü görsellik her zaman insanların hafızasına kazınan bir işlem olmuştur. Dilerseniz sizlerde firmanızı daha iyi tanıtabilir ve daha fazla kitleye seslenebilirsiniz.. Bu nedenle her zaman kalite ön plandadır.
Dron ile Havadan Çekimler
Geniş bir alanda hizmet portföyüne sahip, kurumsallık ölçüsünde çalışmalar yapan sektörün öncü firması olan Foto Ekol güvenilir, deneyimli ve uzman bir kadro eşliğinde en doğru, başarılı kareleri senelerdir sizlerle buluşturuyor. Bu bağlamda Foto Ekol’ün profesyonel hizmet alanları:

 

Estetik ve Prestij

Havadan gerçekleştirilen çekimler ile farklı açılardan farklı kareleri kaliteli olarak elde edebilirsiniz. Özel projeleriniz için Dron ile havadan çekilen kayıtlarınızı ses sanatçıları ile seslendirme yaparak projenize ayrı bir şekilde kazandırabilirsiniz. Alanya’da özellikle emlak sektöründe dron ile çekimler sayesinde satış grafiğinizi arttıracaktır. Uzak satış tekniklerinizde projelerinizi pazarlamak için oldukça etkilidir.

 

Sizlerde Foto Ekol’ün ekonomik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Düğün fotoğrafı, Okul ve Mezuniyet, Özel gün çekimleri, kurumsal firmalar başta olmak üzere düğün çekimlerinde Dron ile Havadan çekimlerde kusursuz olarak Foto Ekol’ün hizmetlerinden yararlanabilir ve dilediğiniz zaman bu ekibe ulaşabilirsiniz. Dron çekimlerinizde elde edilemeyecek farklı açılardan mükemmel  ve estetik görünüşler elde ederek firmanıza ve organizasyonunuza prestij katacaktır. Hava çekimlerinizden elde edeceğiniz kaliteli resimler ile farklı görseller ile farkınızı hissettireceksiniz.

 

Vakit kaybetmeyin

Dron ile havadan çekim hizmetlerinden, uygun fiyatlar ile projelerinizi etkili tanıtma, organizasyonlarınızda fark yaratmak istiyorsanız Foto Ekol ekibinden yararlanabilirsiniz. Alanya’nın eşsiz manzarası ile birlikte dron çekimleri oldukça eğlenceli ve kaliteli olmaktadır. Alanya’nın usta fotoğrafçısı Foto Ekol gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Dron ile havadan çekim oldukça keyifli bir organizasyondur. Ortaya çıkan video klibi ve fotoğrafları izlemek çok keyiflidir. Dron ile havadan yapılan çekim sonucu ortaya çıkan fotoğraflar ve videolar çekilen manzaranın ya da durumun en ince ayrıntılarını güzel bir görsel ile sunmaktadır. Musa Çelik ve ekibi profesyonel bir çalışma ile harikalar yaratmaktadır. Sizlerin istek ve doğrultuları ve tabi ki kendi tecrübeleri eşliğinde çok iyi çekimler yapmaktadırlar. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik ve ekibinin bu tecrübe ve yeteneğinden yararlanmak isterseniz her zaman ulaşabilirsiniz. Aradığınız ekip bir telefon uzağınızdadır!
Biometrik Foto Çekim Noktası
Ehliyetler ve Kimlikler yenileniyor. Bundan dolayı gerekli olan biometrik fotoğraf çekimi Alanya Merkez Hacet mahallesinde 25. Mt Yol Üzerinde Alanya Siemens Bayi Karşısında, Profesyonel Alanya Fotoğrafçısı Foto Ekol‘e uygun fiyatla kolaylıkla anında yaptırabilirsiniz.
Sünnet Çekimleri
Sünnet düğünleri aileler için oldukça önemlidir. Çocuğunuz için yapılan bu eğlencenin en keyifli şekilde geçmesi için elinizden geleni yaparsınız. Ülkemizde sünnet düğünleri masraflıdır ancak bu masrafı en aza indirmek için profesyonel firmalar bazı ekonomik paketler yaparlar. Foto ekol firması da sizler için uygun fiyatlarda paketler hazırlamaktadır. Foto ekol’ün öncelikli amacı ticari değil bireylerin mutluluğudur. Bu nedenle güler yüzlü ve işini seven bir ekibe sahiptir. Alanya düğün fotoğrafçısı Musa Çelik öncülüğünde çalışan bu ekip her zaman yanınızdadır.

Çocuklarınızın güler yüzünü görmek hepimizi mutlu etmektedir.

Sünnet düğünü için yapılan çekimler oldukça keyiflidir.

 

Foto ekol bu özel gününüzde uygun fiyatlara dilediğiniz yerde çekimlerinizi yapmaktadır. Sünnet düğünü fotoğrafları Alanya’nın en güzel manzaralarında çekilmektedir. Doğal güzellik eşliğinde çekilen bu fotoğraflar çocuğunuzun ve sizlerin çok hoşuna gidecek ayrıca yıllar sonra baktığınızda çok güzel anılarınız olacaktır.  İlerleyen yaşlarında çocuğunuz bu fotoğraflara bakarak mutlu olacaktır.

 

Fotoğraflar hayatta bırakabileceğiniz en güzel anılarınızdır. Bu anılar yaşlanmaz ve ilk gün çekildiği gibi taze kalır. Fotoğraflara baktıkça zamanında neler yaptığınızı, hangi anları kimlerle yaşadığınızı görür gerek hüzünlenir gerek mutlu olursunuz. Fotoğraflar insana her duyguyu yaşatır.  Sünnet, düğün, kına, nişan, doğum günü gibi birçok günde fotoğraflar çekilir ve bu anıları biriktirirsiniz. Foto Ekol de bu özel gününüzde sizleri yalnız bırakmamaktadır. Bir telefon uzağınızda olan Foto ekol ekibi uygun fiyatları ve kaliteli işçiliği ile sizlere destek olmaktadır.

 

Tüm özel günlerinizde Musa Çelik ve ekibi titiz bir çalışma sergileyerek sizlere destek olmaktadır. Sizlerin bu mutlu gününde işini zamanında ve en uygun şekilde yapan foto ekole her zaman güvenebilir ve tüm fotoğraf çekimlerinizi yaptırabilirsiniz. Alanyamız eşsiz doğal güzellikleri dolayısyla fotoğraf çekimlerine uygun dış mekanlar barındırmaktadır. Dilerseniz sizlerde bu eşsiz manzaralarda çocuklarınızın sünnet düğününe özel fotoğraflarını çektirebilirsiniz. Bu kaliteli işçilik sayesinde fotoğraflarınız yıllarca dayanıklı bir şekilde kalacak ve sürekli anılarınızı tazeleyebileceksiniz. Alanya düğün fotoğrafçısı foto ekole her zaman güvenebilirsiniz.
Özel Gün Çekimleri

 

Alanya özel gün fotoğraf ve video çekimleri için en doğru adrestesiniz! Foto ekol ve ekibi yıllardır en özel günlerinizde sizlere hizmet etmektedir. Musa Çelik ve ekibi sayesinde hiçbir problem yaşamadan en güzel şekilde dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekimlerinden yararlanabilirsiniz. Alanya özel gün fotoğraf ve video çekimleri sizlerin istediği zamanda ve şekilde en kısa zamanda gerçekleşmektedir. Sizlerin ayıracağı vakit kadar çekim yapılmaktadır. Musa çelikve ekibi sayesinde çok keyifli çekimler yaşayacaksınız.

 

 Alanya düğün fotoğrafçısı foto ekol sayesinde ekonomik paketlerle dilediğiniz kadar çekim yaptırabilirsiniz.  Düğün paketleri son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.  Düğün, kına, nişan, sünnet gibi özel günlerde masraflarımız oldukça fazladır. Bu nedenle daha ekonomik fırsatları değerlendirmek isteriz. Foto ekol bu masrafların fazlalığının bilincinde olan profesyonel ve tecrübeli bir firmadır. Düğün sahiplerine yardımcı olmak amacıyla ekonomik paketler hazırlayarak onlara yardımcı olmaktadır.

 

Günümüzde fotoğraflar oldukça önemlidir. Çünkü teknoloji geliştikçe fotoğraflar güzelleşmekte ve hızlı bir şekilde elinize geçmektedir.  Denizin, güneşin, yeşilliğin bol olduğu Alanya’da fotoğraf çekimi için uygun birçok dış mekan bulunmaktadır. Doğal güzellikler eşliğinde çekilen bu fotoğraflar bir takım düzenlemeler dışında düzenleme gerektirmemektedir. Çünkü Alanya’nın doğal güzelliği ve Foto Ekolün profesyonelliği yeterli kalmaktadır. Kaliteli işçilik, saygı, işi zamanında yapmak ve istenilen performansı uygu fiyatlarda görmek isterseniz Musa Çelik ve ekibini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Foto ekol bir telefon uzağınızdadır!

Düğün Paketleri

Sizlerin talebinize göre 4, 6 veya 8 saatlik düğün günü belgesel çekimini kapsar. Paketleri süresini ilave extra ücretle dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Çekilecek tüm anlar sizin tercihlerinize bağlı olarak düğün hazırlıklarından başlanarak, ilk dansınıza veya dış çekimden pasta kesimine gibi çeşitli süreçlerde kullanabilirsiniz. Video çekimlerinizi HD aktarma yaparak, Fotoğraflarınızdan baskı alabilmeniz için yüksek piksel kopyalarını ve dijital ortamlara aktarılarak teslim ediliyor.

Alanya Düğün Fotoğrafçısı Albüm seti:

Sizin seçeceğiniz 50 kare fotoğraf detaylı photoshop’tan geçirilerek baskı işlemleri Panoramik Albüm, Aile Albümü, 1 Adet Büyük Resim Musa Çelik • Foto Ekol • Photography I Alanya Düğün Fotoğrafçısı,Evlilik, Düğün, Nişan ve Özel Gün Fotoğrafçısı

Yorum Ekle & Değerlendir

Your email is safe with us.

Bu firma için değerlendirme puanın :
Görsel Ekle

Çalışma Saatleri :

Şimdi Aktif UTC + 3
  • PazartesiTüm gün açık
  • SalıTüm gün açık
  • ÇarşambaTüm gün açık
  • PerşembeTüm gün açık
  • CumaTüm gün açık
  • CumartesiTüm gün açık
  • PazarTüm gün açık

Fiyat / Talep :

Randevu Talep Et:

Kişi:

Şehir Hava Durumu :

Ekleyen :

Talep listesi: Foto Ekol » Alanya Nişan Kına Düğün Fotoğrafçısı

Reply to Message

Giriş YapEsnaf Vitrinim

Hesap bilgileri e-posta ile onaylanacaktır.

Reset Your Password