Ara
Giriş Yap
Ev Dekorasyonu Şuan Kapalı

Efuli Evim » Hediyelik, Dekor, Mobilya Aksesuarı Onaylandı - Ekleyen

Değerlendirme yok
0

Bayks tarafından 2015 yılının Nisan ayında mobilya Aksesuarları, Hediyelik ve Dekor alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

bayks.com, en yeni mobilya aksesuarları, ev dekorasyonu, mobilya aksesuarları, ev dekoru, kişiye özel hediyelikler, tablolar ve bir çok ev aksesuarı trendlerini takip edip, sizlere güvenli ve kaliteli bir alışveriş olanağı sunan online alışveriş sitesi olarak kurulmuştur.

Sitemizde en modern mobilya aksesuarlarını ve mobilyalarınızı tamamlayıcı ürünleri, en uygun fiyatı ve kaliteli aksesuarları bulabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti esasını ilke olarak benimsiyoruz.

Alaiye Art Home, Hediyelik, Dekor, Mobilya Aksesuarları, Ayna, Dresuar ve çeşitli koleksiyonları ile yaşam alanlarınıza değer katmayı hedefliyoruz. “Herşeyin En Güzeli Sizin Olmalı” misyonu ile, Alaiye Art Home Mağazamızda, Dresuar, Dresuar ve Ayna, Varak Ayna, Orta Sehpa, Zigon Sehpa, Modern Sehpa, Askılık, TV Üniteleri, Dekoratif Ayna, Dilsiz Uşaklar, Yemek Masaları, Puflar, Ayna, Duvar Aynası, Çerçeve, Fiskos, Jozefin, Boy Aynası, Dekoratif Varak Ayna, Ayna Modelleri, TV Konsolu, Mobilya Aksesuarları, Hediyelik, Kişiye Özel Hediyeler, Dekoratif Ürünlerin satışını yapmaktayız.

Mobilya Aksesuarlarını, İzmir, İstanbul, Adana, Hatay, Bursa, Ankara da kalitelerini ıspatlamış markalardan tedarik etmekteyiz.

 

Yorum Ekle & Değerlendir

Your email is safe with us.

Bu firma için değerlendirme puanın :
Görsel Ekle

Çalışma Saatleri :

Şuan Kapalı UTC + 3
  • Pazartesi08:00 - 18:00
  • Salı08:00 - 18:00
  • Çarşamba08:00 - 18:00
  • Perşembe08:00 - 18:00
  • Cuma08:00 - 18:00
  • Cumartesi08:00 - 12:00
  • PazarTüm gün kapalı

Fiyat / Talep :

Randevu Talep Et:

Kişi:

Şehir Hava Durumu :

Ekleyen :

Talep listesi: Efuli Evim » Hediyelik, Dekor, Mobilya Aksesuarı

Reply to Message

Giriş YapEsnaf Vitrinim

Hesap bilgileri e-posta ile onaylanacaktır.

Reset Your Password