En İyi Alanya Ayakkabı & Çanta Firmaları esnafvitrinim.com'da

En İyi Alanya Ayakkabı & Çanta Firmaları esnafvitrinim.com'da

Hazır giyim çeşitlerinden başka ayakkabı çanta deri ürünlerini de moda dünyası içinde sayabilirsiniz. Ünlü markalar bu üçlü gruba yönelik tasarımları koleksiyonlarının içinden hiç eksik etmezler.

Ayrıca cüzdan, kemer, çizme, bot şeklinde çeşitlenen bu giyim aksesuarları deri ürünleri işleyen atölyelerin sürekli imal ettikleri mallar arasındadır. Bütün bu çeşitler online alışverişin içinde de çokça yer alırlar.

Tercih Edilen Hediyelerdir

Bu grupta sayılan ürünler her zaman tercih edilen hediyelerdir. Örneğin hakiki deri bayan çanta bütün hanımlar için seçilebilecek, zarif bir armağandır, ama bir kez daha düşünün. Son yıllarda hayvan katliamına neden olduğu gerekçesiyle tepki görmeye başlayan deri ürünlerinin yerine, sıvı PVC’nin çok ince dokulaştırılması ve kumaşın bununla kaplanmasıyla elde edilen suni deri ürünler kullanılmaya başlanmıştır.

Bu yolla sadece çanta veya ayakkabı gibi ürünler değil mobilyalarda kullanılan döşemelik yapay deriler bile üretilmektedir. Suni deri ile gerçek deri nasıl ayırt edilir gibi bir sorunun cevabını vermek için söylenen suni deri alev aldığında sentetik gibi kokar türü denemelere ise kalkışmayın. Gerçek deri ürünler öncelikle fiyatından belli olur ve bu tür alışverişlerde marka güvencesi aramak en iyi çözümdür. Yapay deri ürünler Çin malı denen çeşitler içinde çoktur.

Gerçek deri kullanımı hakkında yaşanan tepkilere deri sanayicileri ve üreticileri karşı çıkıyor. Onlar bu çeşit üretimde eti için kesilen hayvanların derilerinin kullanıldığını söylüyorlar. Ama timsah derisi bir çanta dendiği zaman bu iddianın doğruluğundan ülkemizde şüphe duyulabilir.

Ayakkabı ve Çanta Mağazaları

Ayakkabı çanta deri ürünleri satışı perakende satış sektörünün bir parçasıdır. Bu ürün grubunu satan iş yerleri küçük esnaflar olarak gruplanırlar. Bugünkü ekonomik koşullarda alım gücünün düşmesine paralel olarak satışların düşmesi onların her zamanki sorunudur. Deri konfeksiyon toptan ürün satışı işi ise bu yıl içinde sadece Rusya’ya 144 milyon dolarlık ihracat yaptı. Bu ihracatta en büyük pay ayakkabıların oldu.

Deri ihracatımızın en büyük pazarı Ortadoğu ve Avrupa ülkeleridir. İngiltere başbakanı olan Theresa May’in giydiği deri bir pantolonun Zeytinburnu’nda yapıldığı geçen yıl magazin haberlerinde yer almıştı. İhracata yönelik açılan fuarlarda deri ürünler hiç eksik olmaz.

Ayakkabı Çanta ve Deri Ürünlerinin Modası

Giyimi tamamlayan vazgeçilmez aksesuarlar olarak kabul edilen ayakkabı, çanta, cüzdan, kemer, çizme, bot tipi ürünler modacıların hep dikkatini çekmiştir. Çünkü bu aksesuarlara her zaman talep vardır. Hatta işi çok fazla abartanlar da vardır. İngiltere kraliçesi II. Elizabeth’in sarayında çantaları ve ayakkabıları için ayrı odalar var. Beş binden fazla çeşit orada duruyor ve özel görevli tarafından kontrol ediliyormuş. “Majestelerinin çantacısı” olmak çanta sektörünün İngiltere’de alabileceği en büyük paye olabilir.

Bu konuda tasarım yapan modacılar ünlü yıldızların kendi ürünlerini kullanmasını isterler. Bu, satışı kesin artıracak bir yoldur. İngiltere başbakanının deri pantolonundan bahsetmek aslında pantolonun modacısı hakkında yapılmış bir reklamdır. Türk deri ürünleri bu konuda reklamdan çok kalite ve fiyatlarıyla talep edilir hale gelmiştir.

Ham derilerin işlenmesi dendiği zaman aklımıza gelen tabakhaneler, İstanbul’un Kazlıçeşme semtinde bulunan deri işleme atölyeleri ve bunların çevreye yaydığı dayanılmaz koku ise artık geçmişte kaldı. Deri ürünleri imalatı bugün gene Zeytinburnu merkezli olarak yapılıyor ama çok daha modern biçimde üretim var. Dünyanın ünlü modacılarının dikim atölyelerine giden deri kumaşların önemli bölümü Zeytinburnu çıkışlıdır.

Deri ürünlerini giymek insanı farklı hissettirse bile hayvan dostları bir kez daha düşünün diyor. Fakat ticaretin de bu arada sürmesi gerekiyor. Bu noktada en seçkin markaları sizinle buluşturacak olan Esnaf Vitrinim, seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Ayakkabı ve çanta satışı yapan firmalar bu kategorimiz dahilinde kitlelerine kendilerine tanıtma fırsatı elde ediyor.

Ayakkabı ve çantalar hem kadınların hem erkeklerin vazgeçemediği giyim aksesuarları arasında yer alıyor. Giydiğiniz kıyafetin şıklığını ve kalitesi arttıran bu ürünler dışarıda tamamen sizi yansıtıyor. Şıklığınızı tamamlayan en önemli aksesuarları satan firmalara sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Erkek, kadın, bebek ve Çocuk ayakkabı ile birlikte her bayanın ihtiyaç ve aksesuar olarak kullandığı çantalar, model ayakkabılar ve trend çantaları satan firmaları esnaf rehberi esnatvitrinim.com da kolaylıkla site site dolaşmanıza gerek kalmadan, beğendiğiniz ürünü sipariş vermek imkanı bulabilirsiniz.

Ayakkabı seçerken kullanım alanına göre seçmenizi öneririz. Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse, ayakkabıların, deri ayakkabı, suni deri ayakkabı, deri çanta suni deri çanta, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı, tam ortopedik olması dışında, ayakkabı ve çantaların iç akşamlarda kullanılan malzemenin deri yada bez olması ile birlikte tam deri kaplama yada yarı deri kaplama farkından dolayı fiyatlarda farklılıklar göstermektedir.

Damatlık, Gelinlik ve Özel ayakkabılar özel günlerde tercih edilmesinden dolayı diğer ayakkabılara göre yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. En önemli fiyat farkı tabiki markalardır. Kendini Ispatlamış ayakkabı markalardan bazıları ; Kinetix, Nike, Adidasi Kemal Tanca, Desa, Vakko, Pierre Cardin, Grayder, İnci, David Jones, Dockers, Polaris, Sağlam, Cult, İpem, Polaris, Jump Polo vb gibi.