Katalog ve Tasarımların Farkını Görün

19.12.2021
415

Firmanızın tanıtımda ve ürünlerin görsellikleri ile birlikte fiyatların olduğu katalog müşteriler için hem zaman açısında yararına hemde sizin kalitenizi ortaya koyar. İyi bir tasarım la göze hitap edep, baskısıyla fark yaratan bir katalog yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Esnaf vitrim olarak, kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmadan en doğru firmalar ile sizi buluşturmaktadır. Alanya’da Ofset ve Matbaa konusunda faaliyet gösteren, Uğur Ofset ve Matbaa ile çalışmaktan keyf alacaksınız. Vermiş olduğunuz bedelin karşılığını en iyi şekilde alarak, doğru firma ile çalıştığınızı anlayacaksınız.

Günümüzde  kataloglar hem dijital ortamda hemde osfet tekniği ile faaliyet göstermektedir. Dijital kataloglar hem maliyet hemde ulaşılabirlik, basılı kataloglara ziyade maliyeti az olan bir üründür. Basılı Katalog ise raflarda yerini en iyi şekilde almaktadır. Gelen misafirleriniz ve müşterileriniz dijital katalogu açmaktansa Basılı kataloğa bakarak gezinti yapacaktır.

Kataloglar ile ürünlerinizi ve kendinizi tanıtmak, diğer hizmetlerinizin tanıtılması açısında günümüzde büyük önem taşımaktadır. Hazırlatacağınız katalog kaliteli görünümlü anlaşılır ve düzgün bir şekilde dizayn edilmiş ise bu sayede ürün satarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Katalog basılmasından önce tasarımcının çok iyi olması gerekmektedir. Burada tasarımcıya büyük sorumluluk düşmektedir. Tasarımcınız iyi olması müşteriler tarafından ürünleriniz cezbedilerek sergilenmiş olacak. Özgün bir katalog tasarımı yaptırmak istiyorsanız Uğur Ofset ve Matbaa ile farkı göreceksiniz. İster bizimle işlerinizi yürütün ister farklı bir tasarımcı ile görüşün, mutlaka ve mutlaka yerine gidip inceleyiniz, tasarımcı ile konuşunuz ve onda göre işlemlerinize start veriniz. Sonra vermiş olduğunuz sipariş ile karşınıza gelen olan katalog arasında dağlar kadar fark olmasın.

Birbirinden farklı efektler kullanarak ürünlerinizi ön plana gelecek şekilde hazırlanan kataloglarınız, son sistem makine ve ekipmanlarınız ile CMYK renk kodlarına göre baskı esnasında renk kaybı yaşamadan farklı sürprizle karşılamadan ürünlerinizi keyfle dağıtacaksınız. Unutmayın ki doğru seçim her zaman doğru sonuçlara ulaştırır. Karar vermeden önce bir kez daha düşünün. Doğru Adres ; Alanya ‘ da Uğur Ofset ve Matbaa, Hizmet vermekten gurur duyar.

Alanya Ugur Ofset Matbaa1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.