Ara
Firma Ekle
Esnaf Vitrinimi Tanıyalım
Esnaf Vitrinimi Tanıyalım

Esnaf Vitrinimi Tanıyalım

Günümüzde herşeyin zor olduğu gibi, esnaflıkta yapmak çok zorlaştı. Büyük zincir marketler arasında kaybolacak duruma gelen esnaflarımızla görüşmemiz sonucunda ortak platformda ürünlerimizi ve mağaza görsellerini sunacağımız bir çalışma olsun dedik. Esnafvitrinim.com olarak web sayfamızı oluşturduk.

Fiyatıyla, Kalitesiyle, Hizmetiyle en iyi ürün veya hizmeti veren işletmenin olduğunu sanal ortamda

Esnafvitrinim.com aracılığıyla ortaya sunmak ve bilinirliğini arttırmaktır.

Esnafvitrinim.com sadece esnaflara yönelik olmayan sitemiz, el ürünlerini, el becerileri ile üretim yapan hanımlar, ve birebir müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekte olan herkes için tasarlanan bir sitedir. Bu anlamda esnafvitrinim.com sizin için vazgeçilmeyen bir platformdur.

Büyük zincir mağazalar, alışveriş merkezleri, restaurantlar ya da kurumsal firmalar dışında onlardan daha kaliteli hizmet veren esnaflar yok mu? Tabi ki var… O esnaflara ulaşabilmek, müşteri tavsiye ve yorumlarından geçiyor. Tarafsız bir puanlama sistemi ile esnaflar arasında sıralama yapılması, size aradığınız en iyi esnafı bulmanız konusunda eşsiz bir kolaylık sağlıyor.

Esnafvitrinim.com projesi aradığınız en iyi esnaf arama dışında, güncel konular ve trendlerin de paylaşıldığı, aynı zamanda güzel arkadaşlıklar edinmenizi sağlayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan esnafların iyi ticaret yapmasını sağlamak. Sitemiz tamamen ücretsiz olup, herhangi bir kar amacı ile kurulan bir site değildir.

Sitemizde yer alınmasını istiyorsanız info@esnafvitrinim.com adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Sitemizde art niyetli ve yalnızca esnafı olumsuz yönde eleştirmek amaçlı olarak yorumlar tamamen, kontrolümüz altındadır.

Bu anlamda sitemize üye olan esnaf kardeşlerimizin mağdur olmasını engellemektedir.

Soru ya da önerilerinizi  info@esnafvitrinim.com mail adresine iletmeniz halinde yetkililerimiz kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

 

Esnafvitrinim.com Firma Rehberi Konseptine Yeni Bir Boyut Kazandırdı!

Etiketler

Yorumlar - 0

Yorum ekleSorularınızmı var?

Pazarlamanızı büyütün ve çevrimiçi işinizden mutlu olun